Emaljmålning Jörgen Nash

Emaljmålning Jörgen Nash
Emaljmålning Jörgen Nash
Emaljmålning Jörgen Nash
Emaljmålning Jörgen Nash
Emaljmålning Jörgen Nash
Emaljmålning Jörgen Nash

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004), "Kaktusblomman", signerad Jörgen Nash, daterad 1983, emalj, ca 20x30 cm

838916

2020-11-24