Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1700-talets slut, gustaviansk, krön med dekor av medaljong mot grön fond, pärlstav, ca 104x48 cm

Senare glas, bakstycke och förgyllning, färgbortfall

838922

2020-11-13