Ljusstakar Neapelliknande märke
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, neapelliknande märke, porslin med pousserad dekor samt förgylld dekor, ljuspipa uppburen av putto, höjd 23 cm
Bruksslitage, avslag, en mutter i en av ljuspiporna behöver dras åt.
838933
2020-11-15