Ljusstakar Neapelliknande märke

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, neapelliknande märke, porslin med pousserad dekor samt förgylld dekor, ljuspipa uppburen av putto, höjd 23 cm

Bruksslitage, avslag, en mutter i en av ljuspiporna behöver dras åt.

838933

2020-11-15