Erik Höglund

Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, vas, glas, Strömbergshyttan, underfångsdekor, signerad "Erik Höglund Strömbergshyttan 1989", höjd 22 cm.

Sedvanligt ytslitage.

838943

2020-11-15