Bojan

Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOJAN, Kina, 17/1800-tal, motiv med fåglar och blommor, celadonglasyr med familie rose, sockel i trä, höjd (utan sockel) ca 25 cm

Mindre nagg på locket, ställvis bortfall av dekor, slitage

838944

2020-11-17