Klubbat för:
5 600 SEK
4 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets första hälft, empire, förgylld mässing, för 2 ljus vardera, höjd 44 cm
Delvis omförgyllda
838951
2020-11-13