Kandelabrar empire

Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire

Klubbat för:

5 600 SEK

4 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets första hälft, empire, förgylld mässing, för 2 ljus vardera, höjd 44 cm

Delvis omförgyllda

838951

2020-11-13