Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATS THESELIUS, karmstol, "Sven", Källemo, stålstativ med formpressad sits och rygg klädd med brunt skinn, sitthöjd 36/31 cm.
Bruksslitage, repor.
838956
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här