Mats Theselius

Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATS THESELIUS, karmstol, "Sven", Källemo, stålstativ med formpressad sits och rygg klädd med brunt skinn, sitthöjd 36/31 cm.

Bruksslitage, repor.

838956

2020-11-15