Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937), grafiskt blad, blå komposition, signerad, daterad 2012 samt numrerad 27/100, 58x41 cm.
Ej examinerad ur ram.
838964
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här