Jan Håfström grafiskt blad

Jan Håfström grafiskt blad
Jan Håfström grafiskt blad

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937), grafiskt blad, blå komposition, signerad, daterad 2012 samt numrerad 27/100, 58x41 cm.

Ej examinerad ur ram.

838964

2020-11-22