Vico Magistretti Caori soffbord
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICO MAGISTRETTI, soffbord, "Caori", Gavina, Italien, 1960-tal, delvis fanerat med palisander, bredd 128 cm, djup 95 cm, höjd 49 cm.
CITES intyg inom EU medföljer
Bruksslitage, ytskador.
838983
2020-11-15