Vico Magistretti Caori soffbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICO MAGISTRETTI, soffbord, "Caori", Gavina, Italien, 1960-tal, delvis fanerat med palisander, bredd 128 cm, djup 95 cm, höjd 49 cm.

CITES intyg inom EU medföljer

Bruksslitage, ytskador.

838983

2020-11-15