Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OVE SANDEBERG, Kosta, bordslampor (2) 1 par, signerade, 1 ljuspunkt vardera, etikettmärkta, glas, textila skärmar, höjd (t om fästet för glödlampan) ca 32 cm

Funktuonen garanteras ej, en bit plast borta på ena fästet, slitage

838989

2020-11-17