Skrivbord 1900-tal

Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, Mobil Fresno Living Design, fanérat i körsbär, uttag för telefon och el/nätverk, beslag och fotavslut i mässing, etikettmärkt Grand Hotel, skivans höjd 79, 160 x 73 cm

Bruksslitage, märken, fläckar

838994

2020-11-12