Vas Paprika Anna Lisa Thomson

Vas Paprika  Anna Lisa Thomson
Vas Paprika  Anna Lisa Thomson
Vas Paprika  Anna Lisa Thomson
Vas Paprika  Anna Lisa Thomson
Vas Paprika  Anna Lisa Thomson
Vas Paprika  Anna Lisa Thomson
Vas Paprika  Anna Lisa Thomson
Vas Paprika  Anna Lisa Thomson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA LISA THOMSON, "Paprika", vas, delvis glaserat stengods, Uppsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1019, höjd ca 34 cm

839000

2020-11-24