Buno Mathsson "Pernilla 69"

Buno Mathsson
Buno Mathsson
Buno Mathsson
Buno Mathsson
Buno Mathsson
Buno Mathsson
Buno Mathsson
Buno Mathsson
Buno Mathsson
Buno Mathsson
Buno Mathsson
Buno Mathsson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj med fotpall, DUX, stativ i skiktlimmad bok, sits av kanvas, läderklädda plymåer, brännstämplade, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, ytskador, klädsel med fläckar, en karm ngt lös

839016

2020-11-13