Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER med fotpallar (4) 1 par, 1970/80-tal, ställbara, stomme i betsat trä, stoppade och klädda i grönt skinn, sitthöjd ca 45, högsta höjd 103 cm

Ställvis mer slitage, fläckar, brukslitage

839024

2020-11-17