Fåtöljer
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER med fotpallar (4) 1 par, 1970/80-tal, ställbara, stomme i betsat trä, stoppade och klädda i grönt skinn, sitthöjd ca 45, högsta höjd 103 cm
Ställvis mer slitage, fläckar, brukslitage
839024
2020-11-17