Väggprendyl gustaviansk stil

Väggprendyl gustaviansk stil
Väggprendyl gustaviansk stil
Väggprendyl gustaviansk stil
Väggprendyl gustaviansk stil
Väggprendyl gustaviansk stil
Väggprendyl gustaviansk stil
Väggprendyl gustaviansk stil
Väggprendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, urtavlan med arabiska siffror, bronserad och förgylld, höjd ca 95x48 cm

Skador, pendel finns, nycklar saknas

839036

2020-11-13