Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, troligtvis Gemla,1900-talets första hälft, flätad sits, sitthöjd ca 44, bredd 57, rygghöjd 86,5 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
839048
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här