Piedestal björk

Piedestal björk
Piedestal björk
Piedestal björk
Piedestal björk
Piedestal björk
Piedestal björk

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, jugendstil, 1900-talet senare del, i tre nivåer, bemålad, spjälade sidor, höjd ca 72 cm

Bruksslitage

839050

2020-11-20