Figuriner parian

Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER 2 dlr, 1900-tal i form av kvinnor med blommor, parian, höjd ca 30 samt 34 cm

nagg

839059

2020-11-20