Daniel Constable herrfickur
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DANIEL CONSTABLE, (född 1714-), fickur, silver, England London, vitemaljerad urtavla, spindelgång, verknr. 373, diameter inkl. ytterboett 56 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, emaljskador, ytterbott med bucklor
839086
2020-11-12