Kunglig Dansk Golden Basket servis
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Golden Basket", servisdelar, porslin, Danmark, förgylld samt handmålad dekor, bestående av: 12 förättstallrikar, 12 assietter, 12 tekoppar med fat, gräddkanna, 1 par ljusstakar, sockerskål
Enstaka nagg förekommer
839088
2020-11-12