Bruno Mathsson vilstol Pernilla
Klubbat för:
6 400 SEK
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, vilstol, "Pernilla", DUX, stämplat, underrede i bok, klädd med fårskinn, nackkudde i läder, längd ca 170 cm, bredd 64 cm
Fårskinn med skador, slitage, stomme med märken, kudde med fläckar
839098
2020-11-12