Bruno Mathsson vilstol Pernilla

Klubbat för:

6 400 SEK

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, vilstol, "Pernilla", DUX, stämplat, underrede i bok, klädd med fårskinn, nackkudde i läder, längd ca 170 cm, bredd 64 cm

Fårskinn med skador, slitage, stomme med märken, kudde med fläckar

839098

2020-11-12