Esben Hanefelt Kristensen
Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
ESBEN HANEFELT KRISTENSEN (född 1952), illustration till "Dykungens dotter" av H.C Andersen, olja på pannå, a tergo titeln "Dyndkongens datter- et ringe rov, en dog draept og död" och signerad Esben Hanefeldt Kristensen 2004, ca 40x28 cm
839108
2020-11-12