Taklampa sent 1900-tal
2020-11-23
839122
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, sent 1900-tal, mässingsfärgad metall, invändigt vitlackerad, diameter 44 cm, höjd ca 30 cm.
Bruksslitage, repor, ej funktionstestad.