Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
TAKLAMPA, sent 1900-tal, mässingsfärgad metall, invändigt vitlackerad, diameter 44 cm, höjd ca 30 cm.
Bruksslitage, repor, ej funktionstestad.
839122
2020-11-23