Ishink i form av äpple

Ishink i form av äpple
Ishink i form av äpple
Ishink i form av äpple
Ishink i form av äpple
Ishink i form av äpple
Ishink i form av äpple
Ishink i form av äpple
Ishink i form av äpple
Ishink i form av äpple
Ishink i form av äpple

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISHINK, 1900-talets andra hälft, Italien, i form av äpple, aluminium,skaft i mässing, märkt Rinnovel Italy, Höjd 18 cm. Diameter 14 cm.

Repor

839128

2020-11-13