Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Figurscen, signerad och daterad Vallman 1971, blandteknik, bildmått ca 50x64 cm
Färgbortfall
839129
2020-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här