KG Nilsson serigrafi

KG Nilsson serigrafi
KG Nilsson serigrafi
KG Nilsson serigrafi
KG Nilsson serigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KG NILSSON (född 1942): "Till Newton/ Floden", signerad och daterad KG Nilsson 1986, EA 3/20, serigrafi, bildmått ca 40x40 cm

Med dedikation

839131

2020-11-12