Porträtt oljemålning

Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt, monogramsignerad IH, olja på duk, höjd ca 55x46 cm

839132

2020-11-13