Philip von Schantz oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben, monogramsignerad PvS, datering a tergo 1985, olja på pannå, ca 15x15,5 cm

839135

2020-11-12