Rune Persson oljemålning

Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

RUNE PERSSON (1914-1990): Liggande modell, signerad Rune Persson, olja på pannå, ca 70x92 cm

839137

2020-11-12