Monica Lorentzon oljemålning

Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Kvinna med blomsterbukett, signerad M Lorenzon, olja på pannå, ca 100x69 cm

839138

2020-11-12