Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS FOGELIN (1933-1982): Trädgårdsmotiv, signerad Anders Fogelin 1977-78, 14/225, färglitografi, ca 55x155 cm
Triptyk
839152
2020-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här