Anders Fogelin litografi

Anders Fogelin litografi
Anders Fogelin litografi
Anders Fogelin litografi
Anders Fogelin litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): Trädgårdsmotiv, signerad Anders Fogelin 1977-78, 14/225, färglitografi, ca 55x155 cm

Triptyk

839152

2020-11-12