Roy Friberg teckning

Roy Friberg teckning
Roy Friberg teckning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROY FRIBERG (1920-2016): Figurkomposition, signerad och daterad Roy F -54, tusch, bildmått ca 21x35 cm

Hanteringsveck, klippta hörn

839159

2020-11-12