Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROJ FRIBERG (1920-2016): Figurkomposition, signerad och daterad Roy F -54, tusch, bildmått ca 21x31 cm
Hanteringsveck, klippta hörn
839161
2020-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här