Roj Friberg teckning

Roj Friberg teckning
Roj Friberg teckning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ROJ FRIBERG (1920-2016): Figurkomposition, signerad och daterad Roy F -54, tusch, bildmått ca 21x31 cm

Zustandsbeschreibung

Hanteringsveck, klippta hörn

839161

2020-11-12