Remmare med graverad dekor
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
REMMARE, 9+1 st, 1900-talets mitt, snarlika modeller, graverad dekor av vindruvor, fot i grönt glas, höjd ca 20 cm
Kuntoraportti
Ett glas med nagg medföljer
839162
Päivämäärä:
2020-11-13