Remmare med graverad dekor

Remmare med graverad dekor
Remmare med graverad dekor
Remmare med graverad dekor
Remmare med graverad dekor
Remmare med graverad dekor
Remmare med graverad dekor

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

REMMARE, 9+1 st, 1900-talets mitt, snarlika modeller, graverad dekor av vindruvor, fot i grönt glas, höjd ca 20 cm

Kuntoraportti

Ett glas med nagg medföljer

839162

Päivämäärä:

2020-11-13