Pierre Forsell supkoppar/saltkar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIERRE FORSELL, supkoppar/saltkar, 10 st, förgylld mässing, Skultuna, höjd ca 3, diameter ca 6 cm

Smärre repor förekommer

839175

2020-11-13