Pokaler med lock

Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock
Pokaler med lock

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POKALER MED LOCK, 1 par, klar glasmassa, 1800-talets andra hälft, skärslipad dekor, höjd ca 34,5 cm

Nagg, slitage

839176

2020-11-14