Max Book oljemålning

Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

8 000 SEK

MAX BOOK (född 1953): "Combinette", signerad a tergo Max M Book, olja på duk med applikation, ca 76x61 cm

839177

2020-11-12