Torsten Renqvist bronsskulptur

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): skulptur, sittande varg, monogramsignerad TR, svartpatinerad brons, numrerad 5/6, höjd 21 cm

839178

2020-11-14