Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter Tamara De Lempicka "Andromeda", signerad och daterad Tiziana Zotovoa 1994 à tergo, bildmått 90x60 cm
Framstår i gott skick
839184
2020-11-21