Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Kvinna på åsna, monogramsignerad AÅ mars 1921, olja på papp, ca 41x31 cm

839186

2020-11-12