Waldemar Sewohl

Waldemar Sewohl
Waldemar Sewohl
Waldemar Sewohl
Waldemar Sewohl

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WALDEMAR SEWOHL (1887-1967), "Potsdamer Platz, Berlin", signerad, olja på duk, bildmått 61x81 cm

Obetydligt färgbortfall och enstaka smärre fläck, i övrigt fint skick

839187

2020-11-21