Stanislaw Wysocki
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STANISLAW WYSOCKI, skulptur, Abstrakt kvinnofigur, patinerad brons, sockel i kalksten, signerad, numrerad och daterad "Stan Wys I/VIII 2006", höjd 35,5 cm
Sockel med sprickor (möjligen ursprungliga), mindre nagg på sockelns nedre kant, i övrigt fint skick
839190
2020-11-21