Stanislaw Wysocki

Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI, skulptur, Abstrakt kvinnofigur, patinerad brons, sockel i kalksten, signerad, numrerad och daterad "Stan Wys I/VIII 2006", höjd 35,5 cm

Sockel med sprickor (möjligen ursprungliga), mindre nagg på sockelns nedre kant, i övrigt fint skick

839190

2020-11-21