Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, Sino-Tibetansk, 1900-tal, Bodhisattva, på lotustron, delvis förgylld, steninläggningar, höjd 23 cm
Steninläggningar saknas delvis, några märken, visst ytslitage
839196
2020-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här